אודות – Digialbum

Digialbum מבית פוטוגל מובילה את תחום הצילום בארץ עוד משנת 1993. בשנות פעילותה, צברה החברה מוניטין רב שהפך את החברה לשם ודבר בתחום הצילום וההדפסות. את האתר הקים יצחק, המכיר היטב את עולם הצילום במטרה להתקדם עם העידן הטכנולוגי, ולאפשר לגולשים ליהנות מחדשנות בלתי מפשרת.

עם התקדמות עולם הדיגיטל, נוצר באופן טבעי ביקוש לממשקים אוטומטים בכדי לייצר אלבומי תמונות מעוצבים, וכך לתעד את הרגעים המרגשים בחיים. ולכן  מייסדי אתר Digialbum לקחו צעד קדימה את הביקוש, ארזו את ניסיונם הרב בעולם הצילום ופיתחו ממשק ידידותי להזמנת אלבומים דיגיטליים, קנבס, הדפסה על קאפה ומסגור, הדפסה על אלומיניום, הדפסת תמונות והגדלות. האלבומים הם מיוחדים ונקראים Photobook (כדוגמת אלבומי חתן כלה, בר/ת מצווה) המורכבים ביד Handmade.

כלל התמונות מודפסות על גבי נייר Kodak/Fuji ברמת גימור של מבריק, מט, סמימט וגימור משי (silk). איכות הנייר היא איכותית ביותר ועמידה למשך שנים רבות. לרשותכם מגוון רחב של כריכות עבור האלבומים כגון קשות, רכות, כמו גם עיצובים מרהיבים כיד הדמיון.

מעבדות הצילום של Digialbum מהוות את שיאה של ההתפתחות הטכנולוגית בעולם הצילום המודרני, כמו גם  עיצובים מרשימים המתאימים לעידן הרב-גוני. החברה מונה צוות מומחים עתירי ניסיון וביניהם מעצבים גרפים מהמובילים בשוק אשר מגוונים את קולקציית העיצובים באתר מפעם לפעם בכדי ליצור חדשנות, וכך לאפשר לכל לקוח למצוא את העיצוב המתאים לו.

צוות האתר מזמין אתכם לחוות, להתרגש, ולתעד זיכרונות וחוויות באלבומי תמונות מרהיבים שילוו אתכם שנים רבות.